DOCENIAJ-NIE OCENIAJ

10 kwietnia 2019

DOCENIAJ -NIE OCENIAJ - pod takim tytułem powstaną murale na budynkach Orlika w Kamionku Wielkim, zlokalizowanym przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. 

czytaj więcej

Szkolenie - Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

9 kwietnia 2019

Metoda Ruchu Rozwijającego bazującego na pracy Weroniki Sherborne to doświadczenia ruchowe wspomagające rozwój dziecka, szczególnie sfery emocjonalnej i społecznej. Metoda jest stosowana zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i osobami dorosłymi. Podstawowe założenia metody dotyczą rozwijania świadomości własnego ciała, otaczającej przestrzeni, relacji społecznych.

czytaj więcej

DYPLOMATORIUM

5 kwietnia 2019

W dniu 26 kwietnia 2019 roku w EUH-E odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom pielęgniarstwa I stopnia.

czytaj więcej

Dzięki wsparciu finansowemu Europejskich Funduszy Rozwoju Regionalnego Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej już w tym roku zostanie oficjalnie otwarte

29 marca 2019

      Już dziś możemy obiecać, że w roku akademickim 2019/2020 zajęcia będą odbywać się w nowoczesnym Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej.

czytaj więcej

Konkurs na stanowisko specjalisty w zakresie psychologii

26 marca 2019

Konkurs na stanowisko specjalisty w zakresie psychologii opiniodawczego zespołu sądowych specjalistów Sądu Okręgowego w Elblągu.

czytaj więcej

Warszaty - Praktyczne kreowanie kompetencji miękkich w pracy z drugim człowiekiem

22 marca 2019

Kompetencje miękkie to "umiejętności życiowe”, które rozumieć należy jako zdolność do adaptacji i pozytywnych zachowań, które umożliwiają jednostce skuteczne radzenie sobie z wymaganiami i wyzwaniami życia codziennego. Stanowią one główny wyznacznik stanowiący o efektywności współczesnego pedagoga.

czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1038 39 następna »