O ekonomii społecznej z włoskimi ekspertami

8 czerwca 2019

Prodziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych dr Izabela Seredocha uczestniczyła 5 czerwca 2019 w spotkaniu z włoskimi ekspertami ds. ekonomii społecznej z regionu Umbria. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie w ramach VII Warmińsko-Mazurskich Dni z Ekonomią Społeczną i było jedną z form realizacji projektu realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej pn. Ekonomia społeczna na Warmii i Mazurach.

czytaj więcej

Ogłoszenie dla studentów PIELĘGN. SEM 7

7 czerwca 2019

Uwaga! Studenci semestru 7 pielęgniarstwa I-go stopnia. Zmiana terminów płatności na semestrze 7.

 

czytaj więcej

Dzień Ekonomii Społecznej w EUH-E

5 czerwca 2019

8 czerwca w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych uruchomi stanowisko informacyjne na temat ekonomii społecznej. Studenci będą mogli porozmawiać z ekspertami  na temat tego typu działalności społeczno-gospodarczej.

czytaj więcej

Studenci pielęgniarstwa na wystawie Body Worlds w Gdańsku

5 czerwca 2019

31 maja 2019 studenci pielęgniarstwa EUHE i członkowie studenckiego koła naukowego "Pokolenia F.Nightingale" odwiedzili wraz z dr Marzeną Sobczak  wystawę Body Worlds w Gdańsku. Ta oryginalna wystawa twórcy metody plastynacji prof. Gunthera von Hagens dała zwiedzającym możliwość oglądania ludzkiego ciała jak w trójwymiarowym atlasie anatomicznym. Układ wystawy pozwalał spojrzeć na ciało człowieka jak na delikatne dzieło sztuki. Oprócz wrażeń estetycznych studenci mieli okazję uzupełnić i pogłębić swoją dotychczasową wiedzę z zakresu anatomii i patologii. 

czytaj więcej

Dodatkowa oferta promocyjna na studia podyplomowe - ELBLĄG

30 maja 2019

UWAGA DODATKOWA OFERTA PROMOCYJNA NA STUDIA PODYPLOMOWE na starych zasadach - MAJ 2019

czytaj więcej

Dodatkowa oferta promocyjna na studia podyplomowe -PIŁA

28 maja 2019

UWAGA DODATKOWA OFERTA PROMOCYJNA NA STUDIA PODYPLOMOWE na starych zasadach - MAJ 2019

czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1040 41 następna »