Pielęgniarstwo neonatologiczne - postępowanie kwalifikacyjne!

30 listopada 2018

Dyrekcja Studium Kształcenia Podyplomowego przy Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu zaprasza Kandydatów na Specjalizację w dziedzinie pielęgniarstwa neonatologicznego na postępowanie kwalifikacyjne, które odbędzie się w dniu 19 grudnia 2018 roku o godzinie 17:00 w siedzibie Studium Kształcenia Podyplomowego przy Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu przy ul. Lotniczej 2, aula nr 08L.

 

czytaj więcej

Zapraszamy na konferencję dotyczącą problemów wieku podeszłego

27 listopada 2018

Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna we współpracy z Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych, Kołem Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego w Elblągu oraz Kołem Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w konferencji naukowej pt. Problemy wieku podeszłego w ujęciu interdyscyplinarnym.

czytaj więcej

Zapytanie ofertowe na dostawę wyposażenia medycznego i komputerowego na potrzeby Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

21 listopada 2018

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu ogłasza Zapytanie ofertowe na dostawę wyposażenia medycznego i komputerowego na potrzeby Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej w ramach realizowanego projektu nr RPWM.09.03.02-28-0001/17 „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014 – 2020.

czytaj więcej

Kolejny sukces!

15 listopada 2018

Bezpłatne kształcenie w EUH-E? Teraz to możliwe!

Uczelnia w ramach Studium Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych zdobyła dofinansowanie na realizację dwóch bezpłatnych szkoleń specjalizacyjnych dla pielęgniarek i położnych

w dziedzinie:

1) pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki dla pielęgniarek,

2) pielęgniarstwa neonatologicznego dla pielęgniarek i położnych.

 

czytaj więcej

Komunikat

8 listopada 2018

Informujemy, że w najbliższą sobotę, tj. 10.11.2018 r. uczelnia będzie nieczynna.

czytaj więcej

Podpisana umowa z wykonawcą na budowę Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej

30 października 2018

Z wielką radością informujemy, że dziś, 30 października została podpisana umowa z wykonawcą na budowę Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej. Wykonawcą robót jest gdańska firma PRZEMBUD S.A.

czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1036 37 następna »