zamknij

Na rynku pracy wygrywają solidnie wykształceni

16 lipca 2018

Agnieszka postanowiła zmienić zawód, teraz pracuje w szpitalu. Bartłomiej postawił na specjalizację neurologiczną i otworzył własny gabinet. Patrycja zdobytą wiedzę wykorzystuje każdego dnia, zajmując się zaopatrzeniem medycznym. Wszystkich łączy jedna uczelnia, która dała im solidną bazę i umiejętności, niezbędne do dalszego rozwoju zawodowego.

czytaj więcej

Ucz się z OHP

13 lipca 2018

Masz 15-18 lat? Chcesz szybko ukończyć szkołę, zdobyć dobry zawód i podjąć pracę?

 

czytaj więcej

Zmiana organizacji czasu pracy uczelni

13 lipca 2018

Informujemy, że w okresie od 16 lipca do 1 września 2018 roku wszystkie jednostki organizacyjne uczelni będą czynne od poniedziałku do piątku. W weekendy uczelnia będzie nieczynna.

czytaj więcej

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe

9 lipca 2018

Chcesz uzupełnić swoją wiedzę lub podnieść kwalifikacje? Idealnym rozwiązaniem są studia podyplomowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą promocyjną ofertą studiów podyplomowych.

czytaj więcej

Zapytanie ofertowe na wykonanie robót budowlanych wraz z dostawą wyposażenia i sprzętu oraz urządzeń do debriefingu

2 lipca 2018

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu ogłasza Zapytanie ofertowe na wykonanie robót budowlanych wraz z dostawą wyposażenia i sprzętu oraz urządzeń do debriefingu w ramach projektu nr RPWM.09.03.02-28-0001/17 „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014 – 2020.

czytaj więcej

EUH-E zapewni lepsze warunki kształcenia praktycznego

29 czerwca 2018

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu realizuje projekt „Przebudowa i rozbudowa infrastruktury dydaktycznej Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu poprzez utworzenie Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1033 34 następna »