zamknij

Kanclerz EUH-E z odznaczeniem za zasługi

11 czerwca 2018

W dniach 7-8.06.2018 r. w Kortowie UWM w Olsztynie odbył się II Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości. To największe wydarzenie nie tylko w regionie, ale także w północno-wschodniej Polsce. Podczas kongresu dyskutowano i wymieniano się doświadczeniami i poglądami na temat nowych technologiach i rozwiązaniach przyszłości  mających na celu rozwój gospodarczy Warmii i Mazur.

czytaj więcej

Studenci z Koła Naukowego "Pokolenia F. Nightingale" z wizytą we Fromborku

8 czerwca 2018

W dniu 2 czerwca 2018 roku studenci z Koła Naukowego "Pokolenia F. Nightingale” wraz z opiekunkami Koła dr n. med. Marzeną Sobczak i Magdaleną Krośnicką odwiedzili we Fromborku Szpital św. Ducha, w którym zlokalizowany jest Dział Historii Medycyny fromborskiego Muzeum. Obecnie jest tam również wystawa pt. "Teatrum Anatomicum". W tajemniczy świat ludzkiego ciała wprowadziła zebranych kurator wystawy dr Jowita Jagla. Wystawa oraz zbiory Muzeum poruszają wyobraźnię i medyczne zainteresowania.

czytaj więcej

Warsztaty pt. "Uczucia i tolerancja w relacjach międzyludzkich"

22 maja 2018

W związku z XX Warmińsko – Mazurskimi Dniami Rodziny pod hasłem „Rodzina-Dom-Ojczyzna”, Wydział Administracji i Nauk Społecznych Elbląskiej Uczelni Humanistyczno- Ekonomicznej w Elblągu, zorganizował warsztaty dla rodziców w ramach kierunku pedagogika pod hasłem UCZUCIA I TOLERANCJA W RELACJACH MIĘDZYLUDZKICH”. Warsztaty odbyły się 27 maja 2018 roku w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2, w auli 09L o godz. 10:00.

 

czytaj więcej

Wspólna konferencja naukowo-szkoleniowa ETYCZNY WYMIAR ZARZĄDZANIA W PIELĘGNIARSTWIE

14 maja 2018

W dniu 14.05.2018 r. odbyła się kolejną już wspólną konferencja naukowo-szkoleniowa pt. Etyczny wymiar zarządzania w pielęgniarstwieorganizowana przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Elblągu oraz Elbląską Uczelnię Humanistyczno-Ekonomiczną w Elblągu.

czytaj więcej

XXIII międzyuczelniana konferencja naukowa

14 maja 2018

W dniu 10 maja 2018 roku odbyła się wspólna konferencja szkół wyższych z Elbląga pt. XIII MIĘDZYUCZELNIANĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ Inspiracje św. Jana Pawła II dla współczesności.

czytaj więcej

Nasi studenci w Centrum Zarządzania Kryzysowego

8 maja 2018

W dniu 5 maja 2018 roku, w ramach wizyty studyjnej, studenci kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne realizowali zajęcia praktyczne z zarządzania kryzysowego w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu. Celem zajęć było zapoznanie z praktycznym działaniem Centrum.

czytaj więcej

Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom kierunku pielęgniarstwo

20 kwietnia 2018

W dniu 20.04.2018 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom kierunku pielęgniarstwo studiów I stopnia.

czytaj więcej

Seminarium naukowe na temat portu elbląskiego

16 kwietnia 2018

W dniu 19 kwietnia b.r. odbyło się seminarium naukowe na temat Setna rocznica niepodległości Polski. Port Elbląg i drogi wodne północno - wschodniej Polski - wczoraj, dziś i jutro.

czytaj więcej

Światowy Dzień Zdrowia w EUH-E

3 kwietnia 2018

W dniu 6 kwietnia b.r. Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu, Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie Koło przy EUH-E i Akademicka Szkoła Podstawowa w Elblągu zorganizowały obchody Światowego Dnia Zdrowia w EUH-E. W tym dniu w uczelni odbyły się wykłady, warsztaty i zabawy dla dzieci i młodzieży poświęcone tematyce zdrowia. Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu i IV Liceum Ogólnokształcącego w Elbląg mieli również możliwość poznać pracę ratownika medycznego, w tym celu dostępna była na terenie uczelni karetka pogotowania.

 

czytaj więcej

Spotykanie z praktykiem w ramach modułu tematycznego „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”

26 marca 2018

W dniu 17 marca b.r. dla studentów 2 sem. kierunku administracji studia II stopnia na zajęciach u dr P. Galińskiego – systemy zabezpieczeń społecznych zostało zorganizowane spotkanie z praktykiem, partnerem programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem. Wykład na temat: Ubezpieczenia społeczne niezbędne w prowadzeniu firmy i życiu codziennym każdego człowieka  poprowadziła p. Alicja Strug, naczelnik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji, ZUS oddział w Elblągu.

czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »