Seminarium naukowe na temat portu elbląskiego

16 kwietnia 2018

W dniu 19 kwietnia b.r. odbyło się seminarium naukowe na temat Setna rocznica niepodległości Polski. Port Elbląg i drogi wodne północno - wschodniej Polski - wczoraj, dziś i jutro.

czytaj więcej

Światowy Dzień Zdrowia w EUH-E

3 kwietnia 2018

W dniu 6 kwietnia b.r. Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu, Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie Koło przy EUH-E i Akademicka Szkoła Podstawowa w Elblągu zorganizowały obchody Światowego Dnia Zdrowia w EUH-E. W tym dniu w uczelni odbyły się wykłady, warsztaty i zabawy dla dzieci i młodzieży poświęcone tematyce zdrowia. Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu i IV Liceum Ogólnokształcącego w Elbląg mieli również możliwość poznać pracę ratownika medycznego, w tym celu dostępna była na terenie uczelni karetka pogotowania.

 

czytaj więcej

Spotykanie z praktykiem w ramach modułu tematycznego „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”

26 marca 2018

W dniu 17 marca b.r. dla studentów 2 sem. kierunku administracji studia II stopnia na zajęciach u dr P. Galińskiego – systemy zabezpieczeń społecznych zostało zorganizowane spotkanie z praktykiem, partnerem programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem. Wykład na temat: Ubezpieczenia społeczne niezbędne w prowadzeniu firmy i życiu codziennym każdego człowieka  poprowadziła p. Alicja Strug, naczelnik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji, ZUS oddział w Elblągu.

czytaj więcej

Zapraszamy na seminarium naukowe Setna rocznica niepodległości Polski - problemy bezpieczeństwa Polski w XXI wieku

9 marca 2018

W dniu 16 marca 2018 r. w siedzibie uczelni odbyło się seminarium naukowe Setna rocznica niepodległości Polski - problemy bezpieczeństwa Polski w XXI wieku organizowane przez Elbląską Uczelnię Humanistyczno-Ekonomiczną w Elblągu wraz z Kołem Naukowym Studentów Bezpieczeństwa Wewnętrznego EUH-E.

 

czytaj więcej

Kolejne wydarzenie z cyklu "Spotkania z praktykami"

26 lutego 2018

W dniu 24.02.2018 r. odbyło się kolejne już wydarzenie z cyklu "Spotkania z praktykami". Tym razem naszym gościem był mjr Jarosław Witek z Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Olsztynie. Na spotkaniu poznaliśmy specyfikę pracy funkcjonariusza służby więziennej, rzeczywistość za więziennym murem a także obejrzeliśmy filmy o tematyce penitencjarnej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

 

 

 

czytaj więcej

Rektorzy tarnopolskich uniwersytetów w EUH-E

21 lutego 2018

W dniu 20.02.2018 r. Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu podpisała umowy o współpracy z trzema tarnopolskimi uniwersytetami, z Tarnopolskim Państwowym Uniwersytetem Medycznym , Tarnopolskim Narodowym Uniwersytetem Pedagogicznym i Narodowym Uniwersytetem Technicznym.

czytaj więcej

Spotkanie z grupą żołnierzy z IV Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej

20 lutego 2018

W dniu 17 lutego 2018 roku na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych odbyło się spotkanie z grupą żołnierzy z IV Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Dotyczyło miejsca i roli Wojsk Obrony Terytorialnej w strukturze Sił Zbrojnych RP. Studentom została też przedstawiona procedura naboru do tych wojsk oraz wymagania, jakie kandydat musi spełnić.

czytaj więcej

EUH-E z kolejną umową o współpracy

15 lutego 2018

W dniu 15.02.2018 r. podpisana została umowa o współpracy pomiędzy Elbląską Uczelnią Humanistyczno-Ekonomiczną w Elblągu a III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Elblągu.

czytaj więcej

Seminarium naukowe Zasoby ludzkie w zarządzaniu nowoczesną organizacją

2 lutego 2018

W dniu 2 lutego 2018 r. odbyło się seminarium naukowe pod tytułem Zasoby ludzkie w zarządzaniu nowoczesną organizacją.

czytaj więcej

Zapraszamy na konferencję naukową na temat portu elbląskiego

2 lutego 2018

Dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu zaprasza do udziału w konferencji naukowej na temat: Port Elbląg i drogi wodne północno - wschodniej Polski - wczoraj, dziś i jutro. Konferencja odbędzie się 19 kwietnia 2018 r. w siedzibie EUH-E przy ul. Lotniczej 2.

czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »