Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni

19 grudnia 2018

18 listopada 2018 studenci pierwszego i piątego semestru  bezpieczeństwa wewnętrznego oraz studenci pierwszego  semestru administracji uczestniczyli w wykładzie nt. bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.  Wykład poprowadził Marcin Wąsik-Wiszniewski, regionalny dyrektor Programów Edukacji Ekonomicznej. Spotkanie zostało zrealizowane dzięki  współpracy z Radą Bankowości Elektronicznej Związku Banków Polskich, Warszawskim Instytutem Bankowości oraz Krajową Izbą Rozliczeniową.

czytaj więcej

Nie stój - inwestuj

19 grudnia 2018

Pod takim hasłem odbyło się  2 grudnia 2018 spotkanie z dr inż. Ewą Mazurek-Krasodomska wykładowcą Szkoły Giełdowej Fundacji Giełdy Papierów Wartościowych.

Wykład był realizowany  w ramach Nowoczesnego Zarządzania Biznesem. Uczestniczyli w nim  studenci pierwszego semestru zarządzania i administracji (makroekonomia) oraz trzeciego semestru zarządzania (ekonomika produkcji).

czytaj więcej

Współpraca EUH-E z praktykami

27 listopada 2018

W ramach „Spotkań z praktykami” studenci, wykładowcy oraz wszystkie zainteresowane osoby uczestniczyli w kolejnym spotkaniu z mjr Jarosławem Witkiem, Rzecznikiem Prasowym Dyrektora Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Olsztynie.

czytaj więcej

Kolejna wizyta studyjna naszych studentów

29 października 2018

W dniu 26 października 2018 roku studenci I i II roku zarządzania  odbyli wizytę studyjną w firmie MEBLE WÓJCIK Sp. z o.o. w Elblągu. Zajęcia odbyły się w ramach ekonomiki produkcji i podstaw zarządzania (ćwiczenia). Organizatorem wizyty studyjnej była dr Elżbieta Majchrzak-Kłokocka, adiunkt na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych a współorganizatorem Koło Naukowe „Top Menedżer”. Firma Meble Wójcik to jeden z największych i najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Elblągu, zatrudniający około 1500 osób i wykorzystujący w procesie produkcji najnowsze technologie. Jej produkty znane są nie tylko w Europie, ale także na rynkach azjatyckich.

 

czytaj więcej

Studenci autorami monografii

18 października 2018

W dniu 13 października b.r. odbyło się uroczyste wręczenie monografii studentom, którzy uczestniczyli w I Konferencji Naukowej Studentów nt. Setna rocznica niepodległości Polski - problemy bezpieczeństwa Polski w XXI wieku. Konferencja odbyła się 16 marca 2018. W jej efekcie została wydana monografia pt. Bezpieczeństwo narodowe w epoce terroryzmu pod red. dr. Wojciecha J. Janika, opiekuna Koła Naukowego „Bezpieczeństwo”, które było współorganizatorem tej konferencji. Autorami monografii są studenci administracji i bezpieczeństwa wewnętrznego. Monografie autorom wręczał dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych prof. dr hab. Andrzej Sylwestrzak.

czytaj więcej

Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 w EUH-E

1 października 2018

Już po raz 17-ty w EUH-E zabrzmiał Gaudeamus igitur. Z tej okazji w dniu 29 września 2018 r. o godz. 10:00 w auli 215 w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu odbyła się Inauguracja roku akademickiego 2018/2019. 

 

czytaj więcej

Kanclerz EUH-E z odznaczeniem za zasługi

11 czerwca 2018

W dniach 7-8.06.2018 r. w Kortowie UWM w Olsztynie odbył się II Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości. To największe wydarzenie nie tylko w regionie, ale także w północno-wschodniej Polsce. Podczas kongresu dyskutowano i wymieniano się doświadczeniami i poglądami na temat nowych technologiach i rozwiązaniach przyszłości  mających na celu rozwój gospodarczy Warmii i Mazur.

czytaj więcej

Studenci z Koła Naukowego "Pokolenia F. Nightingale" z wizytą we Fromborku

8 czerwca 2018

W dniu 2 czerwca 2018 roku studenci z Koła Naukowego "Pokolenia F. Nightingale” wraz z opiekunkami Koła dr n. med. Marzeną Sobczak i Magdaleną Krośnicką odwiedzili we Fromborku Szpital św. Ducha, w którym zlokalizowany jest Dział Historii Medycyny fromborskiego Muzeum. Obecnie jest tam również wystawa pt. "Teatrum Anatomicum". W tajemniczy świat ludzkiego ciała wprowadziła zebranych kurator wystawy dr Jowita Jagla. Wystawa oraz zbiory Muzeum poruszają wyobraźnię i medyczne zainteresowania.

czytaj więcej

Warsztaty pt. "Uczucia i tolerancja w relacjach międzyludzkich"

22 maja 2018

W związku z XX Warmińsko – Mazurskimi Dniami Rodziny pod hasłem „Rodzina-Dom-Ojczyzna”, Wydział Administracji i Nauk Społecznych Elbląskiej Uczelni Humanistyczno- Ekonomicznej w Elblągu, zorganizował warsztaty dla rodziców w ramach kierunku pedagogika pod hasłem UCZUCIA I TOLERANCJA W RELACJACH MIĘDZYLUDZKICH”. Warsztaty odbyły się 27 maja 2018 roku w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2, w auli 09L o godz. 10:00.

 

czytaj więcej

Wspólna konferencja naukowo-szkoleniowa ETYCZNY WYMIAR ZARZĄDZANIA W PIELĘGNIARSTWIE

14 maja 2018

W dniu 14.05.2018 r. odbyła się kolejną już wspólną konferencja naukowo-szkoleniowa pt. Etyczny wymiar zarządzania w pielęgniarstwieorganizowana przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Elblągu oraz Elbląską Uczelnię Humanistyczno-Ekonomiczną w Elblągu.

czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »