Studia podyplomowe


 


zamknij

Zapraszamy na konferencję szkoleniową na temat Bezpieczeństwo w pracy pielęgniarki

2 czerwca 2017

Zapraszamy na bezpłatną konferencję szkoleniową na temat Bezpieczeństwo w pracy pielęgniarki, która odbędzie się w dniu 7 czerwca 2017 r. w godz. 9.00- 15.00 w siedzibie Uczelni, tj. ul. Lotnicza 2, aula 08L.

czytaj więcej

Zapraszany do udziału w konferencji naukowej pt. Cierpienie, umieranie, żałoba. Aspekty interdyscyplinarne

29 maja 2017

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji Naukowej pt. Cierpienie, umieranie, żałoba. Aspekty interdyscyplinarne. Wiodącym tematem Konferencji będzie proces żałoby i odchodzenia osoby bliskiej w kontekście jej śmierci, a także cierpienie temu towarzyszące.

czytaj więcej

Zapraszamy rodziny na warsztaty organizowane w ramach Dni Rodziny

22 maja 2017

Czas spędzony z własnymi dziećmi jest bezcenny.

W ramach Dni Rodziny Elbląska Uczelnia Humanistyczno- Ekonomiczna zorganizowała zorganizowała warsztaty rodzinne pod hasłem „Sztuka łączy nas”, które odbyły się 20 maja 2017 roku o godzinie 9.00. 

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w I ogólnopolskiej konferencji naukowo - dydaktycznej Kiedy uczeń chroni i strzeże, nikt mu danych nie zabierze”

21 maja 2017

W dniu 17 maja 2017 roku zorganizowana została wspólna I Ogólnopolska konferencję naukowo – dydaktyczną na temat „Kiedy uczeń chroni i strzeże, nikt mu danych nie zabierze”.

Konferencja zorganizowana została przez Elbląską Uczelnię Humanistyczno-Ekonomiczną w Elblągu oraz Szkołę Podstawową Nr 15 im. Armii Krajowej w Elblągu.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

czytaj więcej

Fotorelacja z dyplomatorium absolwentów kierunku pielęgniarstwo

15 maja 2017

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z uroczystego wręczenia dyplomów absolwentom kierunku pielęgniarstwo studiów I stopnia. Wydarzenie odbyło się w dniu 12 maja 2017 roku w auli 215 o godzinie 16:00 w EUH-E przy ul. Lotniczej 2.

czytaj więcej

VII edycja międzynarodowej konferencji z cyklu Gospodarka i społeczeństwo w europejskiej perspektywie

24 marca 2017

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z VII edycji międzynarodowej konferencji  z cyklu Gospodarka i społeczeństwo w europejskiej perspektywie na temat Problemy funkcjonowania sektora publicznego i gospodarczego w warunkach zmian.

czytaj więcej

II Konferencja naukowo – szkoleniowa „TRENDY ŻYWIENIOWE – MŁODY CZŁOWIEK XXI WIEKU

24 marca 2017

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z udziału w II konferencji poświęconej problemowi żywienia dzieci i młodzieży szkolnej, która odbyła się 3 kwietnia 2017 roku w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej w Elblągu, aula 07L w siedzibie Uczelni przy ul. Lotnicza 2.

czytaj więcej

Seminarium naukowe pod patronatem marszałka województwa warmińsko-mazurskiego

31 stycznia 2017

Dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu prof. zw. dr hab. Andrzej Sylwestrzak oraz Prezydent Lions Club Elbląg mgr Janusz Gierulski zapraszają do udziału w seminarium naukowym na temat: Czy można być bezpiecznym w przestrzeni publicznej? – refleksja nad aktualnymi zagrożeniami bezpieczeństwa publicznego”.  Seminarium odbyło się 17 lutego 2017 r. o godz. 9.30 w auli 07 EUH-E przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu. Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Gustaw Marek Brzezin objął seminarium naukowe patronatem honorowym.   

czytaj więcej

Konferencja Pielęgniarek i Położnych

21 listopada 2016

Dziś, 21.11.2016 r. odbyła się konferencja naukowo-szkoleniowa pt.: „Wizerunek zawodowy współczesnej pielęgniarki i położnej i jego determinanty” organizowana przez Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Elblągu oraz Elbląską Uczelnię Humanistyczno-Ekonomiczną w Elblągu.

czytaj więcej

Konferencja "Pokój toruński"

10 czerwca 2016

W dniu 10 czerwca w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu odbyła się konferencja pt. Ziemie nad Dolną Wisłą: historia i współczesne wyzwania rozwojowe. W 550 rocznicę II Pokoju Toruńskiego, organizowana wspólnie z Instytutem Kaszubskim w Gdańsku.

czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »