XXIII międzyuczelniana konferencja naukowa

14 maja 2018

W dniu 10 maja 2018 roku odbyła się wspólna konferencja szkół wyższych z Elbląga pt. XIII MIĘDZYUCZELNIANĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ Inspiracje św. Jana Pawła II dla współczesności.

czytaj więcej

Nasi studenci w Centrum Zarządzania Kryzysowego

8 maja 2018

W dniu 5 maja 2018 roku, w ramach wizyty studyjnej, studenci kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne realizowali zajęcia praktyczne z zarządzania kryzysowego w Miejskim Centrum Zarządzania Kryzysowego w Elblągu. Celem zajęć było zapoznanie z praktycznym działaniem Centrum.

czytaj więcej

Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom kierunku pielęgniarstwo

20 kwietnia 2018

W dniu 20.04.2018 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom kierunku pielęgniarstwo studiów I stopnia.

czytaj więcej

Seminarium naukowe na temat portu elbląskiego

16 kwietnia 2018

W dniu 19 kwietnia b.r. odbyło się seminarium naukowe na temat Setna rocznica niepodległości Polski. Port Elbląg i drogi wodne północno - wschodniej Polski - wczoraj, dziś i jutro.

czytaj więcej

Światowy Dzień Zdrowia w EUH-E

3 kwietnia 2018

W dniu 6 kwietnia b.r. Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu, Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie Koło przy EUH-E i Akademicka Szkoła Podstawowa w Elblągu zorganizowały obchody Światowego Dnia Zdrowia w EUH-E. W tym dniu w uczelni odbyły się wykłady, warsztaty i zabawy dla dzieci i młodzieży poświęcone tematyce zdrowia. Uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu i IV Liceum Ogólnokształcącego w Elbląg mieli również możliwość poznać pracę ratownika medycznego, w tym celu dostępna była na terenie uczelni karetka pogotowania.

 

czytaj więcej

Spotykanie z praktykiem w ramach modułu tematycznego „Oszczędzanie oraz inwestowanie długoterminowe”

26 marca 2018

W dniu 17 marca b.r. dla studentów 2 sem. kierunku administracji studia II stopnia na zajęciach u dr P. Galińskiego – systemy zabezpieczeń społecznych zostało zorganizowane spotkanie z praktykiem, partnerem programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem. Wykład na temat: Ubezpieczenia społeczne niezbędne w prowadzeniu firmy i życiu codziennym każdego człowieka  poprowadziła p. Alicja Strug, naczelnik Wydziału Obsługi Klientów i Korespondencji, ZUS oddział w Elblągu.

czytaj więcej

Seminarium naukowe z okazji setnej rocznicy niepodległości Polski - problemy bezpieczeństwa Polski w XXI wieku

9 marca 2018

W dniu 16 marca 2018 r. w siedzibie uczelni odbyło się seminarium naukowe Setna rocznica niepodległości Polski - problemy bezpieczeństwa Polski w XXI wieku organizowane przez Elbląską Uczelnię Humanistyczno-Ekonomiczną w Elblągu wraz z Kołem Naukowym Studentów Bezpieczeństwa Wewnętrznego EUH-E.

 

czytaj więcej

Kolejne wydarzenie z cyklu "Spotkania z praktykami"

26 lutego 2018

W dniu 24.02.2018 r. odbyło się kolejne już wydarzenie z cyklu "Spotkania z praktykami". Tym razem naszym gościem był mjr Jarosław Witek z Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Olsztynie. Na spotkaniu poznaliśmy specyfikę pracy funkcjonariusza służby więziennej, rzeczywistość za więziennym murem a także obejrzeliśmy filmy o tematyce penitencjarnej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

czytaj więcej

Rektorzy tarnopolskich uniwersytetów w EUH-E

21 lutego 2018

W dniu 20.02.2018 r. Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu podpisała umowy o współpracy z trzema tarnopolskimi uniwersytetami, z Tarnopolskim Państwowym Uniwersytetem Medycznym , Tarnopolskim Narodowym Uniwersytetem Pedagogicznym i Narodowym Uniwersytetem Technicznym.

czytaj więcej

Spotkanie z grupą żołnierzy z IV Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej

20 lutego 2018

W dniu 17 lutego 2018 roku na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych odbyło się spotkanie z grupą żołnierzy z IV Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Dotyczyło miejsca i roli Wojsk Obrony Terytorialnej w strukturze Sił Zbrojnych RP. Studentom została też przedstawiona procedura naboru do tych wojsk oraz wymagania, jakie kandydat musi spełnić.

czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »