Konferencja naukowa "Dodawać życia do lat. Problemy jakości życia seniorów"

15 stycznia 2016

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna oraz Lions Club Elbląg zapraszają na konferencję naukową pt.: "Dodawać życia do lat. Problemy jakości życia seniorów", która odbędzie się w dniu 15 stycznia (piątek) 2016 r. o godz. 10.00 (aula 07).

czytaj więcej

Bezpieczeństwo systemu udzielania i odbierania świadczeń zdrowotnych, społecznych i edukacyjnych – aktualne wyzwania

29 maja 2015

Elbląska Uczelnia  Humanistyczno-Ekonomiczna, Kaliningradzka filia „Międzynarodowego Uniwersytetu w Moskwie”, Gdański Uniwersytet Medyczny, Akademia Pomorska w Słupsku, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koszalinie oraz Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie

mają zaszczyt zaprosić na Konferencję z udziałem Gości zagranicznych pt. „Bezpieczeństwo systemu udzielania i odbierania świadczeń zdrowotnych, społecznych i edukacyjnych – aktualne wyzwaniaktóra odbędzie  się w dniach 21.11.2015r w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej (Elbląg ul. Lotnicza 2)

czytaj więcej

X Międzyuczelniana Konferencja Naukowa

12 maja 2015

We wtorek (12 maja) o godz. 10.00 w auli Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej rozpocznie się  X Międzyuczelniana Konferencja Naukowa  "Starość - błogosławieństwo czy przekleństwo?" Inspiracje Jana Pawła II dla współczesności.

 

czytaj więcej

Prawno-etyczny wymiar zawodu pielęgniarki i położnej"

20 kwietnia 2015

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych wraz z Wydziałem Nauk o Zdrowiu EUH-E zapraszają na konferencję naukowo-szkoleniową: "Prawno-etyczny wymiar zawodu pielęgniarki i położnej"

 

 

 

czytaj więcej

VI Gospodarka i społeczeństwo w europejskiej perspektywie

9 kwietnia 2015

Wydział Administracji i Nauk Społecznych Elbląskiej  Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu zaprasza do udziału w VI międzynarodowej konferencji  z cyklu: Gospodarka i społeczeństwo w europejskiej perspektywie na temat: Nowe trendy i zjawiska w rozwoju społeczno-gospodarczym Polski i Unii Europejskiej.

 

 

 

 

czytaj więcej

Elbląg miasto nowej Hanzy

16 stycznia 2015

W dniu 16 stycznia w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej odbyła się konferencja  „Elbląg miasto nowej Hanzy. Rozwój gospodarczy Elbląga na drodze innowacyjnych inwestycji  w infrastrukturę portu morskiego i lotnisk". Organizatorem konferencji był Lions Club Elblag i EUH-E.

czytaj więcej

V Człowiek we współczesnym świecie: Zagrożenia i wyzwania

23 maja 2014
 

W dniach 27-28 maja  w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej odbyła sie V konferencja zorganizowana przez Wydział Administracji i Nauk Społecznych oraz Wydział Nauk o Zdrowiu nt.: „CZŁOWIEK WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE: ZAGROŻENIA I WYZWANIA",

czytaj więcej

Współczesne problemy kształcenia - idee- teorie -metodyki

19 maja 2014

W dniu 20 maja 2014 r w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej odbędzie się konferencja naukowa nt.: WSPÓŁCZESNE PROBLEMY KSZTAŁCENIA - IDEE - TEORIE - METODYKI". Organizatorem konferencji jest Katedra Podstaw Nauk Pedagogicznych Wydziału Administracji i Nauk Społecznych EUH-E. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.
Patronat honorowy : Prezydent Miasta Elbląga i Rektor EUH-E


czytaj więcej

Bezpieczna praca pielęgniarki - wymiar fizyczny i psychiczny"

17 maja 2014

Koło Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego przy Elbląskiej Uczelni Humanistyczno- Ekonomicznej zaprasza na drugą już, bezpłatną  konferencję organizowaną z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki pt. Bezpieczna praca pielęgniarki - wymiar fizyczny i psychiczny". Konferencja odbędzie się w dniu 16 maja 2014 roku.

czytaj więcej

Dehumanizacja współczesnego pielęgniarstwa - fakt czy zagrożenie?

7 kwietnia 2014

W dniu 7 kwietnia 2014 r. na terenie Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej odbędzie się konferencja naukowo-szkoleniowa pod hasłem „Dehumanizacja współczesnego pielęgniarstwa - fakt czy zagrożenie?" Celem konferencji jest wskazanie najistotniejszych, wzajemnych relacji i odniesień zachodzących pomiędzy humanizmem czyli ludzkim, godnym człowieka wymiarem nauki a etyką zawodu pielęgniarki i położnej.

czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »