Region Żuław: Perspektywy i ograniczenia rozwoju - Razem Możemy Więcej

13 stycznia 2014

W dniu 10 stycznia w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej odbyła sie konferencja pt.  „Region Żuław: Perspektywy i ograniczenia rozwoju - Razem Możemy Więcej" połaczona z obchodami XX-lecia Lions Club Elbląg. Gośćmi specjalnymi konferencji byli Prezydent Elbląga Jerzy Wilk, Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego dr Marek Gustaw Brzezin, Gubernator Krajowy Lions Club Paweł Cieśliński. Podczas konferencji została  podpisana umową o współpracy pomiędzy Elbląską Izbą Gospodarczą a Elbląską Uczelnią Humanistyczno-Ekonomiczną.

czytaj więcej

Konferencja podsumowująca projekt

29 listopada 2013
W dniu 11 grudnia w Elbląskiej Uczelnia Humanistyczno-Ekonomicznej (aula 07L) odbyła się konferencja zamykająca projekt „Wzrost innowacyjności i konkurencyjności elbląskich MŚP poprzez tymczasowe zatrudnienie wysoko wykwalifikowanej kadry".
czytaj więcej

Gospodarka i społeczeństwo w europejskiej perspektywie

24 maja 2013

Wydział Administracji i Ekonomii Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu w dniu 27 maja 2013 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w auli 07 przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu, organizuje konferencję połączona z seminarium w ramach V edycji kontynuowanego od 2005 roku cyklu konferencji Gospodarka i społeczeństwo w europejskiej perspektywie".

czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki

5 maja 2013

Zarząd koła Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego  przy Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej informuje, że dnia 10 maja 2013 roku  w hotelu „ELBLĄG" odbędzie się bezpłatna Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pod nazwą „Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki - bezpieczeństwo  nie tylko od święta".

czytaj więcej

„Zdrowe bicie serca, zdrowe ciśnienie krwi” – konferencja w EUH-E

21 marca 2013

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia 2013, w dniu 20.03.13 w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej odbyła się konferencja pod hasłem Zdrowe Bicie Serca, Zdrowe Ciśnienie Krwi". Organizatorami konferencji była Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Elblągu. Patronatem naukowym konferencję objął prof. dr Zdzisław Dubiella Rektor Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej.

czytaj więcej

Kongres Pielęgniarek Polskich w EUH-E

17 maja 2012
W dniach 17-20 maja  Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w Elblągu  będzie gospodarzem XI Kongresu Pielęgniarek Polskich. Głównym organizatorem Kongresu jest Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego. Uroczysta Inauguracja Kongresu odbędzie się w dniu 17.05.2012 r. w Centrum Spotkań Europejskich "ŚWIATOWID", sala kinowa, Pl.Jagiellończyka 1, godz. 17.00


 

czytaj więcej

Człowiek u progu trzeciego tysiąclecia: zagrożenia i wyzwania

25 kwietnia 2012

Wydział Pedagogiki EUH-E zaprasza do wzięcia udziału w  V konferencji naukowej nt.: "Człowiek u progu trzeciego tysiąclecia: zagrożenia i wyzwania", która odbędzie się w dn. 14-15 maja 2012 r.

czytaj więcej

Administracja publiczna wobec wyzwań związanych z depresyjnym,...

7 lutego 2012

Wydział Administracji i Ekonomii EUH-E zaprasza na otwartą konferencję naukową pn. Administracja publiczna wobec wyzwań związanych z depresyjnym, przygranicznym i nadmorskim położeniem subregionu elbląskiego". Konferencja odbędzie się w dniu 27 marca b.r. w siedzibie Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu.

czytaj więcej

Bio-psycho-społeczny wymiar zdrowia rodziny

6 maja 2011

Wydział Nauk o Zdrowiu EUH-E, Koło Polskiego Towarzystwa Pielęgniarskiego w Elblagu ,Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zapraszają  na Ogólnopolską Konferencję Naukowo-Dydaktyczną pt. BIO-PSYCHO-SPOŁECZNY WYMIAR ZDROWIA RODZINY

czytaj więcej

Gospodarka i społeczeństwo w europejskiej perspektywie

8 kwietnia 2011
W dniu 7 kwietnia 2011 roku odbyła się Konferencja Naukowo-Dydaktyczna z cyklu: Gospodarka i społeczeństwo w europejskiej perspektywie na temat: Współczesne zarządzanie - uwarunkowania , kierunki rozwoju, perspektywy. Organizatorem konferencji był  Wydział Administracji i Ekonomii Elbląskiej  Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej

 

czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »