IV Człowiek u progu trzeciego tysiąclecia: zagrożenia i wyzwania

17 maja 2010

 

Wydział Pedagogiki zaprasza do wzięcia udziału w konferencji naukowej nt.: "Człowiek u progu trzeciego tysiąclecia: zagrożenia i wyzwania", która odbędzie się w dn. 17-18 maja 2010 r. w sali 215.

czytaj więcej

„Dzień Wykładów Otwartych na Wydziale Nauk o Zdrowiu EUH-E”

20 kwietnia 2010

 

W dniu 26 kwietnia 2010 r. w godz. 10.00 - 13.00 Wydział Nauk o Zdrowiu Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Elblągu organizuje „Dzień Wykładów Otwartych" dotyczący zawodu pielęgniarki/pielęgniarza, na które zaprasza wszystkich chętnych w szczególności młodzież Liceum Ogólnokształcącego.

czytaj więcej

Wiosenne spotkania z rehabilitacją

23 marca 2010

Polskie Towarzystwo Rehabilitacji - Odddział Warmińsko – Mazurski, Samodzielny Publiczny Ośrodek Rehabilitacyjno – Terapeutyczny dla Dzieci i Młodzieży w Elblągu, SPZOZ „Centrum Rehabilitacji”w Elblągu, Elbląska Uczelnia Ekonomiczno – Humanistyczna zapraszają na WIOSENNE SPOTKANIE Z REHABILITACJĄ

W ELBLĄGU

 

czytaj więcej

Interdyscyplinarny wymiar promocji zdrowia rodziny

27 listopada 2008

"INTERDYSCYPLINARNY WYMIAR PROMOCJI ZDROWIA RODZINY" MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWO - SZKOLENIOWA ELBLĄG, 16-17 PAŹDZIERNIKA 2008. Organizatorzy: Wydział Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Nauk o Zdrowiu Elbląskiej Uczelni Humanistyczno - Ekonomicznej

czytaj więcej

Schyłek etyki w zawodzie pielęgniarki i położne- prawda czy zagrożenie?

27 listopada 2008
KONFERENCJA Naukowo-Szkoleniowa "SCHYŁEK ETYKI W ZAWODZIE PIELĘGNIARKI I POŁOŻNEJ- PRAWDA CZY ZAGROŻENIE?" Wydział Nauk o Zdrowiu wspólnie z Okręgową Radą Pielęgniarek i Położnych oraz Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Elblągu organizuje w dniu 21 listopada 2008r. konferencję naukowo- szkoleniową.
czytaj więcej

III Międzyuczelniana konferencja naukowa

4 kwietnia 2008

1 kwietnia 2008 roku Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna była współorganizatorem, wspólnie z Wyższym Seminarium Duchownym w Elblągu, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Elblągu, i Wydziałem Zamiejscowym Szkoły im. Bogdana Jańskiego w Elblągu, cyklicznej konferencji naukowej pt. „Nauka a sztuka - inspiracje Jana Pawła II dla współczesności".

czytaj więcej

Dzieci jako ofiary i sprawcy przemocy seksualnej

14 listopada 2007
Dnia 25 października 2007r. odbyła się konferencja "Dzieci jako ofiary i sprawcy przemocy seksualnej". Organizatorem konferencji było Centrum CBT w Elblągu przy współpracy z Elbląską Uczelnią Humanistyczno-Ekonomiczną. Celem wykładów i zajęć warsztatowych było przybliżenie ich uczestnikom zagadnień związanych z profilaktyką przemocy seksualnej, interwencją w sytuacji podejrzenia molestowania oraz pomocą dziecku będącemu ofiarą lub sprawcą przemocy.
czytaj więcej

Kontrola terenowej administracji publicznej

14 listopada 2007

  W dniu 14 listopada 2007r. Wydział Administracji EUH-E zorganizował konferencję naukową pt. "Kontrola terenowej administracji publicznej" Miejsce: siedziba uczelni - Elbląg ul. Lotnicza 2, aula 215. Warunki uczestnictwa: konferencja ma charakter otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Udział w konferencji był bezpłatny.

czytaj więcej

Rozwój małego dziecka

13 listopada 2007

Konferencja „Rozwój małego dziecka” odbyła się w dniu 8 czerwca 2007 r. (piątek) o godz. 11.00 w auli nr 215 Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej przy ul. Lotniczej 2 w Elblągu.

czytaj więcej

Gospodarka i społeczeństwo w europejskiej perspektywie, region Warmii i Mazur w zintegrowanej Europie

1 listopada 2007

W dniu 25 kwietnia 2007 r. w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomiczna odbyła się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa pod hasłem – „Gospodarka i społeczeństwo w europejskiej perspektywie, region Warmii i Mazur w zintegrowanej Europie”  Organizatorem konferencji był Wydział Nauk Ekonomicznych EUH-E.

czytaj więcej

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »