27 listopada 2017

Zapraszamy na konferencję naukowo-szkoleniową pt. Etyka w pielęgniarstwie i położnictwie. Wczoraj i dziś

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Elblągu oraz Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna w Elblągu zapraszają na wspólną konferencję naukowo-szkoleniową pt. Etyka w pielęgniarstwie i położnictwie. Wczoraj i dziś, która odbędzie się w dniu 27 listopada 2017 r. o godz. 9:30 w siedzibie uczelni przy ul. Lotniczej 2, aula 07L.

Zgłoszenia do udziału w konferencji prosimy przesyłać na formularzu do dnia 31.10.2017r.

Uwaga! Konferencja jest bezpłatna.

Zapraszamy do udziału w konferencji pielęgniarki i położne
z terenu Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Elblągu

W przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość udziału w konferencji pielęgniarek i położnych z innych Okręgowych Izb Pielęgniarek i Położnych oraz studentów pielęgniarstwa EUH-E w Elblągu

KONFERENCJA ORGANIZOWANA PRZY WSPÓŁPRACY Z NACZELNYM RZECZNIKIEM ODPOWIEDZIALNOŚCI ZAWODOWEJ PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Szczegółowy program konferencji w kolejnym komunikacie.

Chętnych do publikacji swoich wystąpień w materiałach pokonferencyjnych zapraszamy do zapoznania się z wymogami redakcyjnymi Act Elbingensia oraz przesłania informacji o chęci publikacji wystąpienia na adres e-mail: konfrencja@euh-e.edu.pl Artykuły zostaną zamieszczone bezpłatnie.

Sekretariat Konferencji

Sekretarz Konferencji – Magdalena Budziszewska