17 stycznia 2018

Studium Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Elblągu informuje o naborze na kursy specjalistyczne:

1. Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego,

2. Resuscytacja krążeniowo-oddechowa,

3. Wywiad i badania fizykalne.

Przypominamy jednocześnie, że od 1 lipca 2017r każda pielęgniarka i położna, która chce wziąć udział w jakiejkolwiek formie kształcenia podyplomowego musi swoje zgłoszenie przesłać poprzez SMK (za pośrednictwem tego systemu  prowadzone  są postępowania kwalifikacyjne dopuszczające do kursu  specjalistycznego).

Obszerna instrukcja dla pielęgniarek i położnych dotycząca zapisu na kursy poprzez system SMK dostępna jest na stronie Elbląskiej Uczelni Humanistyczno –Ekonomicznej w Elblągu pod adresem: http://www.euh-e.edu.pl/s/m/550/kursy-kwalifikacyjne.

Jednocześnie informujemy, że  Studium Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych udziela wszelkiej informacji oraz służy pomocą w założeniu konta w systemie SMK oraz zapisu na wskazane powyżej kursy specjalistyczne. Serdeczne zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dla Państwa dostępni pod numerem telefonu 55 239 39 57 albo zapraszamy do kontaktu osobistego w pokoju 103 w siedzibie Elbląskiej Uczelni Humanistyczno –Ekonomicznej w Elblągu.