29 maja 2018

Absolwentka EUH-E zdobyła statuetkę w VII Ogólnopolskiej Gali Finałowej Polish Businesswomen Awards!

Z dumą informujemy, że absolwenta naszej uczelni Karolina Smęda-Drzycimska, otrzymała prestiżową nagrodę w VII Ogólnopolskiej Gali Finałowej Polish Businesswomen Awards w kategorii Sukces i tytuł Lider w podejmowaniu przedsiębiorczych inicjatyw.


W wydarzeniu wzięło udział 250 przedsiębiorców, właścicieli firm, znane osobowości oraz media pojawiły  się  w dniu 21.04.2018 w Hotelu Bellotto w Warszawie na  prestiżowej, finałowej Gali VII Polish Businesswomen Awards 2018, podczas której zostały wręczone statuetki  w uznaniu za  sukcesy, profesjonalizm i najwyższą jakość . W tym roku w kategorii Wybitna Osobowość statuetkę otrzymała aktorka Grażyna Wolszczak, nagroda w kategorii Działalność Charytatywna wręczona została Dorocie „Dodzie” Rabczewskiej, a aktor Jacek Rozenek otrzymał statuetkę w kategorii Wybitna Osobowość.

Na finałowej uroczystości wystąpił uznany tenor Łukasz Karauda.

Statuetki Polish Businesswomen Awards wykonane są według niepowtarzalnego wzoru autorstwa Andrzeja Batorskiego. Na finałowej Gali, można było obejrzeć pokazy mody odbył się też uroczysty bankiet .

 

Karolina Smęda-Drzycimska jest kreatywną i przedsiębiorczą Wielkopolanką. Wielokrotnie zdobywała wyróżnienia i nagrody uczestnicząc w wielu konkursach regionalnych i ogólnopolskich m.in. zdobyła 2 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kobieta Przedsiębiorcza 2012 organizowanym przez Dress for Success, Klub Kobiet Przedsiębiorczych i Gazetę Wyborczą w Poznaniu. W Warszawie otrzymała Nominację w II edycji Ogólnopolskiego konkursu o Statuetkę Platerki. W tym roku zajęła trzecie miejsce w konkursie Kapituły Głosu Wielkopolskiego „Osobowość Roku 2017” w kategorii Biznes.

 

Serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów!