8 lutego 2019

EUHE na targach edukacyjnych w Chojnicach

Dnia 7 lutego 2019 roku Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna wzięła udział w Powiatowych Targach edukacyjnych AKADEMUS w Chojnicach, zachęcając  tegorocznych i przyszłorocznych maturzystów do wyboru studiów na naszej uczelni.

Zainteresowanie ofertą EUH-E było bardzo duże, zarówno w dziedzinie administracji, zarządzania, pedagogiki, biznesu, jak również medycyny i ochrony zdrowia. Pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, fizjoterapia, terapie sportowe  - to najczęściej zapytywane kierunki.
Na stoisku promocyjnym EUHE uczniowie mogli zapoznać się szczegółowo z programem kształcenia na wybranym kierunku studiów,  otrzymać foldery informacyjne oraz gadżety firmowe. Dodatkowo nasza interaktywna ekspozycja umożliwiła uczestnikom targów pomiar cukru oraz ciśnienia tętniczego, a także wzięcie udziału w akcji udzielenia pierwszej pomocy na profesjonalnych fantomach.
Targi edukacyjne były też doskonałą okazją do zainicjowania  współpracy  między uczelniami wyższymi w dziedzinie promocji  i edukacji .

Jednocześnie bardzo dziękujemy studentkom  EUH-E : Monice Rozmarynowskiej  oraz Basi Kamińskiej za profesjonalne pokazy medyczne na naszym stoisku.

Bez Was nie byłoby tak  kolorowo!