Facebook

przejdź do Facebook


zamknij
21 listopada 2019

Szlachetna Paczka

Corocznym zwyczajem Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna w okresie przedświątecznym organizuje akcję charytatywną na rzecz osób najbardziej potrzebujących. 


W tym roku Władze Uczelni, Parlament Studentów oraz wszyscy pracownicy podjęli inicjatywę włączenia się w znany ogólnopolski projekt „Szlachetna Paczka”. Jest to forma niesienia mądrej pomocy rodzinom lub osobom indywidualnym zagrożonym wykluczeniem społecznym. Tegoroczna akcja odbywać się będzie przy współudziale Szkoły Podstawowej nr 16 w Elblągu. Mamy nadzieję, że połączone siły przyniosą wspaniałe rezultaty. 
 
Zapraszamy wszystkie osoby o szlachetnym sercu do aktywnego włączenia się w akcję  i zostanie DARCZYŃCĄ. 
Informacje na temat sposobu przekazywania darów i osób odpowiedzialnych za ich zbieranie można uzyskać w Dziekanatach oraz od Starostów grup. 
Zapraszamy do zapoznania się w poniższych linkach ze szczegółowymi informacjami na temat akcji „Szlachetna Paczka” oraz osoby, dla której będą zbierane DARY. 
 
Akcja „Szlachetna Paczka”
https://www.szlachetnapaczka.pl
 
Nasz wybór 
https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/13371/417?utm_source=facebook&utm_medium=referral&utm_campaign=paczka2019&utm_content=swr-fb-share&fbclid=IwAR1usQhsXOQL8CRqqyHaAzy-OFAgN6zQTr8G8fAlE4QfTpU1BiQx_qHY8d8
 
dr Piotr Kulikowski