25 listopada 2019

Wykład otwarty dla uczniów III LO

Ile elementów z tych, wyświetlonych na ekranie zapamiętasz w ciągu 30 sekund? Ile poprawnie odtworzysz? Sprawdź!

W dniu 23 listopada 2019r. EUH-E gościła uczniów z III Liceum Ogólnokształcącego. Uczniowie klas I, II i III o profilu psychologiczno-medialnym oraz o profilu medyczno-przyrodniczym uczestniczyli wraz z opiekunem Panią Danutą Huszcza-Sawicką w wykładzie Pana dr Ryszarda Makarowskiego, prof. EUH-E, na temat: "Jak działa ludzka pamięć?" Gospodarze wykładu - studenci psychologii - jak na przyszłych psychologów przystało - pomogli swoim młodszym kolegom i koleżankom z Liceum zintegrować się z grupą studencką. Licealiści - przyszli studenci - pilnie słuchali i aktywnie włączali się w pracę podczas zajęć. Mamy nadzieję że ten otwarty wykład pomoże Licealistom lepiej zrozumieć tajemnice ludzkiego umysłu. Dziękujemy Panu Profesorowi za ciekawy, interaktywny wykład!

dr Anna Skuzińska