29 listopada 2019

Konsul z Ambasady USA w Elblągu

W dniu 4 grudnia 2019r. z wizytą przyjedzie do Elbląga delegacja z Ambasady Stanów Zjednoczonych. Podczas spotkań Pani Konsul Vera Partem omówi tematy skierowane do studentów, młodzieży oraz osób zainteresowanych wyjazdem do USA.

Konsul z Ambasady USA w  Elblągu: środa 4 grudnia 2019
Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie, Camp Counselors USA-Poland - partner Departamentu Stanu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu oraz Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna zapraszają na spotkania z dyplomatą amerykańskim. Pani Konsul Vera Partem omówi 3 tematy istotne dla studentów, uczniów oraz wszystkich zainteresowanych wyjazdami do USA:
- programy wyjazdów wakacyjnych, niekolidujących z zajęciami w roku akademickim lub szkolnym
- możliwości edukacyjne w Stanach: studia wyższe oraz szkoła średnia
- zniesienie wiz turystycznych: jak w praktyce wygląda ruch bezwizowy między Polską i Stanami
Pani Konsul odpowie także na wszelkie pytania - mogą być zadane w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim.

środa 4 grudnia 2019, Elbląg
godzina 11:00