Rekrutacja on-line
22 maja 2017

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów plastycznych organizowanych w ramach Dni Rodziny

Czas spędzony z własnymi dziećmi jest bezcenny.

W ramach Dni Rodziny, Elbląska Uczelnia Humanistyczno- Ekonomiczna zorganizowała zorganizowała warsztaty rodzinne pod hasłem „Sztuka łączy nas”, które odbyły się 20 maja 2017 roku o godzinie 9.00.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Podczas warsztatów rodzice mieli możliwość pobawić się plastyką i muzyką z własnymi dziećmi. Zajęcia były przeznaczone dla najmłodszych dzieci (nawet od 3 lat) oraz dla tych starszych, w wieku szkoły podstawowej. Rodzice i ich dzieci cieszyli się ze wspólnej zabawy.

Możliwość do wyboru trzech rodzajów zajęć:

Muzyczne:

Muzyka kształtuje wrażliwość, ale też prowokuje do naturalnej ekspresji twórczej dzieci i dorosłych. W programie warsztatów, poprzez swobodną zabawę, dzieci i ich Rodzice otoczeni byli śpiewem, rytmem i  tańcem.

Warsztaty poprowadziła mgr Małgorzata Kaczmar.

Plastyczne:

Nic tak nie cieszy, jak wspólnie wykonana praca plastyczna przez całą rodzinę. W warsztatach umożliwiono zabawę sztuką oraz pokazanie siebie poprzez różne formy plastyczne.

Warsztaty poprowadzą studentki studium podyplomowego EUH-E pod kierunkiem mgr Reginy Abakanowicz.

Czy ze śmieci może powstać sztuka?

Warsztaty przeznaczone były dla starszych dzieci i ich rodziców. Poprzez zabawę powstały prawdziwe arcydzieła z rzeczy, które przeznaczone były na zniszczenie pod okiem Artystki mgr Agnieszki Warszy.

To był radośnie spędzony czas!

Serdecznie dziękujemy za aktywny udział!