Studium Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Elblągu zaprasza na kurs kwalifikacyjny z zakresu pielęgniarstwa epidemiologicznego.

Rejestracja zakażeń szpitalnych, monitorowanie czynników ryzyka zakażeń, zapobieganie i zwalczanie zakażeń szpitalnych i chorób zakaźnych, prowadzenie kontroli utrzymania czystości, to tylko garstka z zadań do jakich uprawniona jest pielęgniarka/położna po tym kursie.

►Termin zgłoszeń

Planowany nabór na kurs to marzec/kwiecień 2016, zapraszamy wszystkie chętne pielęgniarki i położne.

Zgłoszenie - pobierz dokument

Konferencja naukowo-szkoleniowa

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych wraz z Wydziałem Nauk o Zdrowiu EUH-E zapraszają na konferencję naukowo-szkoleniową: "Prawno-etyczny wymiar zawodu pielęgniarki i położnej"

Czas i miejsce

20 kwietnia 2015 godz. 9.00

Elbląska Uczelnia Humanistyczno – Ekonomiczna, Elbląg, ul. Lotnicza 2 . Zgłoszenia na Konferencję prosimy przesyłać na załączonym formularzu - pobierz dokument  do dnia 13.03.2015r.

Uwaga! Konferencja jest bezpłatna.  Zapraszamy do udziału w konferencji pielęgniarki  i położne z terenu Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Elblągu. W przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość udziału w konferencji pielęgniarek i położnych z innych Okręgowych Izb Pielęgniarek i Położnych.

WYKŁADOWCY

prof. nadzw. dr hab. med. Janina Suchorzewska

prof. dr hab. med. Mikołaj Majkowicz

dr n. med. Grażyna Rogala-Pawelczyk

dr n. med. Krystyna Basińska

dr n. hum. Marek Olejniczak

dr Agnieszka Kowalska

dr Maciej Nyka

mgr Irena Choma

Szczegółowy program konferencji w kolejnym komunikacie.

Karta zgłoszenia na konferencję -  pobierz dokument