Dziekanat Wydziału Nauk o Zdrowiu

Kierownik: mgr Aneta Mieczkowska

Obsługa: mgr Elżbieta Kamińska

 

tel. (55) 239 38 11, 512 543 520

e-mail: pielegniarstwo@euh-e.edu.pl

pok. 118

 

Koordynator kierunku pielęgniarstwo mgr Barbara Głowacka bglowacka@euh-e.edu.pl

Koordynator kierunku ratownictwo medyczne oraz Pełnomocnik Rektora ds. Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej mgr Marioletta Borkowska mborkowska@euh-e.edu.pl

 

Opiekunowie roku:

Pielęgniarstwo I stopnia I rok mgr Edyta Heinz eheinz@euh-e.edu.pl

Pielęgniarstwo I stopnia II rok mgr Helena Dziekańska hdziekanska@euh-e.edu.pl

Pielęgniarstwo I stopnia III rok mgr Irena Kąkol ikakol@euh-e.edu.pl

Pielęgniarstwo II stopnia I rok mgr Anna Maksimczyk amaksimczyk@euh-e.edu.pl

Pielęgniarstwo II stopnia II rok dr Magdalena Lemska mlemska@euh-e.edu.pl

 

Fizjoterapia I rok mgr Michał Lach mlach@euh-e.edu.pl

Fizjoterapia II rok mgr Ewa Gronostaj egronostaj@euh-e.edu.pl

 

Ratownictwo medyczne I rok mgr Iwona Kulczyńska

Ratownictwo medyczne II roik mgr Piotr Sanecki

Ratownictwo medyczne III rok Rafał Śledziński

 

 

Czas pracy Dziekanatu

Poniedziałek Nieczynne  
Wtorek 8.00 - 16.00  
Środa  8.00 - 16.00 - prace administracyjne z wyłączeniem obsługi studentów  
Czwartek 8.00 - 16.00  
Piątek 8.00 - 16.00  
Sobota 8.00 - 16.00  

Niedziela

(czynne wyłącznie w pierwszą niedzielę każdego miesiąca)
9.00 - 13.00