KURS SPECJALISTYCZNY - WYWIAD I BADANIE FIZYKALNE

Studium Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych zrealizuje kurs Wywiad i badania fizykalne w terminie 7.02.2020 - 17.04.2020.

Cena kursu wynosi 800 zł (możliwość rozłożenia płatności na raty).

Zajęcia dydaktyczne prowadzone są na terenie naszej placówki, a zajęcia stażowe realizowane będą w elbląskich szpitalach oraz w placówkach ochrony zdrowia spełniających kryteria programu kształcenia. Zajęcia teoretyczne odbywają się w piątki, soboty i niedziele, natomiast zajęcia stażowe w dni powszednie.

PLAN NAUCZANIA

Lp.

Nazwa modułu

Liczba godzin teorii wykłady

Miejsce realizacji stażu

Liczba godzin stażu

Łączna liczba godzin kontaktowych

Badanie podmiotowe osoby dorosłej

10

Oddział chorób wewnętrznych –15 godz.

Oddział neurologiczny; Oddział anestezjologii i intensywnej terapii – 10 godz.

25

100

Badanie przedmiotowe osoby dorosłej

55

III

Ocena stanu zdrowia pacjenta na podstawie wyników badania podmiotowego i przedmiotowego

10

Łącznie

75

25

100

Pielęgniarki/położne chcące wziąć udział w kursie muszą zarejestrować się w Systemie Monitorowania Kształcenia (SMK) oraz za jego pośrednictwem złożyć wnioski na wybraną specjalizację/szkolenie/kurs.

Instrukcje dotyczące założenia konta SMK znajdują się na stronie Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych

Uczestnicy kursów mogą ubiegać się o dofinansowanie z właściwej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE  ZAINTERESOWANE OSOBY.

Kontakt :
Studium Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna, ul. Lotnicza 2, 82-300 Elbląg
tel.:  512 542 973
e-mail: skppip@euh-e.edu.pl