Promocje dla kandydatów

Metoda Ruchu Roz. W. Sherborne

• 00:00:00

Metoda Ruchu Rozwijającego bazującego na pracy Weroniki Sherborne to doświadczenia ruchowe wspomagające rozwój dziecka, szczególnie sfery emocjonalnej i społecznej.

Metoda jest stosowana zarówno w pracy z dziećmi, młodzieżą jak i osobami dorosłymi. Podstawowe założenia metody dotyczą rozwijania świadomości własnego ciała, otaczającej przestrzeni, relacji społecznych. Szkolenie ma za zadanie przygotować do pracy Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z założeniami teoretycznymi i zdobywają praktyczne doświadczenia w zakresie posługiwania się ruchem jako narzędziem wspomagania rozwoju emocjonalnego dziecka.

Prowadząca: Marta Litkowska
Grupa warsztatowa: 15 - 20 osób – liczba miejsc ograniczona
Czas trwania warsztatów: 2 dni

termin:

• 18-19 kwietnia – zapisy do 15 marca
  • 6-7 czerwca - zapisy do 30 kwietnia

cena:

• 300zł – studenci EUH-E
  • 330zł – osoba nie będąca studentem EUH-E

Zapisy telefonicznie w Dziekanacie Wydziału Administracji i Nauk Społecznych tel. (55) 239 3970 lub (55) 239 39 62.

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

• dummy55 239 38 02

• dummy512 543 463

• dummy rektorat@euh-e.edu.pl

© Copyright EUH-E 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.