Dla naszych partnerów

psychologia

WIOSENNE SPOTKANIA Z PSYCHOTERAPIĄ NA EUH-E

W dniach 17 i 18 kwietnia 2021, w ramach drugiej edycji WIOSENNYCH SPOTKAŃ Z PSYCHOTERAPIĄ NA EUH-E odbyły się dwa 10-cio godzinne warsztaty dla studentów EUHE i dla wszystkich zainteresowanych tematyką psychoterapii poznawczo-behawioralnej i pomocy psychologicznej. Łącznie uczestniczyły w nich 133 osoby.
Uczestnicy spotkań mieli możliwość nauczyć się m.in.  zwiększać własną elastyczność oraz pomagać innym zwiększać ją w sytuacjach silnego stresu. Zwiększenie elastyczności wiąże się z poczuciem lepszego wykorzystywania własnych zasobów, lepszych umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami, odzyskiwaniem poczucia sensu w sytuacjach, które od tego sensu mogą oddalać. Uczestnicy zdobyli wiedzę jak zostać terapeutą poznawczo-behawioralnym, na czym polega specyfika pracy poznawczo-behawioralnej, w jaki sposób bada się skuteczność terapii i dlaczego ma to znaczenie, zapoznali się z różnymi modelami pracy takimi jak: terapia CBT, DBT, ACT, terapia schematów. Zajęcia zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez uczestników. Pragniemy jeszcze raz gorąco podziękować Paniom psychoterapeutkom – Pani Agnieszce Wroczyńskiej i Pani Hannie Malinowskiej-Wikaryjczyk za ich zaangażowanie i poświęcony czas 😊.

Mamy nadzieję, że WIOSENNE SPOTKANIA Z PSYCHOTERAPIĄ NA EUH-E wejdą na stałe do repertuaru naszych działań wzbogacających wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne studentów i odbiorców w Elblągu i w regionie.

 

Materiał opracowała dr Anna Skuzińska

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

  • dummy55 239 38 02

  • dummy512 543 463

  • dummy rektorat@euh-e.edu.pl

© Copyright EUH-E 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.