Dla naszych partnerów

psychologia

Akademia Emocji EUH-E

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna od 2 lat kształci przyszłych psychologów. Jako uczelnia społecznie odpowiedzialna wychodzi naprzeciw społecznemu zapotrzebowaniu na pomoc psychologiczną, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie pandemii. W roku akademickim 2020-2021 rozpoczęła projekt pn. „AKADEMIA EMOCJI EUH-E”, którego celem jest
udzielanie bezpłatnej pomocy psychologicznej elbląskim licealistom i ich rodzicom w postaci tematycznych warsztatów z zakresu szeroko pojętej psychoprofilaktyki.

Nawiązana jesienią 2020 r. współpraca EUH-E z II Liceum Ogólnokształcącym oraz Liceum Plastycznym w Gronowie Górnym zaowocowała zrealizowaniem 21 warsztatów online, w których uczestniczyło łącznie 520 uczniów. Tematyka warsztatów obejmowała między innymi radzenie sobie z emocjami, zapobieganie depresji, radzenie sobie z lękiem, wzmacnianie samooceny, radzenie sobie ze stresem egzaminacyjnym.

W kończącym się roku szkolnym i akademickim, wykładowcy-psycholodzy z EUH-E oraz pedagodzy z Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu oraz Licem Plastycznego w Gronowie Górnym podsumowali pierwszy etap realizacji Akademii Emocji. W planie jest dalsze rozwijanie współpracy. Okres powrotu do szkół po długim okresie nauki zdalnej stawia przed wszystkimi
nowe wyzwania w tym te, z natury psychologicznej.

Materiał opracowany przez Panią dr Annę Skuzińską - Kierownik kierunku psychologia

Warsztaty on - line "Jak poradzić sobie w trudnych warunkach w oparciu o techniki terapii akceptacji i zaangażowania Wyzwania stawiane przed nami przez pandemię."

Szanowni Państwo,

Elbląska Uczelnia Humanistyczno - Ekonomiczna oraz Wydział Administracji i Nauk Społecznych, w ramach WIOSENNYCH SPOTKAŃ Z PSYCHOLOGIĄ NA EUH-E, ma przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne warsztaty online pt. "Jak poradzić sobie w trudnych warunkach w oparciu o techniki terapii akceptacji i zaangażowania Wyzwania stawiane przed nami przez pandemię." 
Szkolenie  prowadzone przez certyfikowane psychoterapeutki i superwizorki terapii poznawczo-behawioralnej - Panią Agnieszkę Wroczyńską i Panią Hannę Malinowską-Wikaryjczyk.
Udział jest bezpłatny! Liczba miejsc na spotkaniu ograniczona!

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa szkolenie odbędzie się zdalnie.
Osoby zainteresowane udziałem on-line w tym szkoleniu prosimy o przesłanie zgłoszenia przez stronę - FORMULARZ REJESTRACYJNY Zapisy online do 11.04.2021r.

Na podany przez Państwa adres e-mailowy, zostanie wysłany po 11.04.2021 r. Link do spotkania na zoom.

Program warsztatów - pobierz 

Każdy uczestnik, po szkoleniu otrzyma zaświadczenie.

 

 

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

© Copyright EUH-E 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.