Dla naszych partnerów

psychologia

Akademia Emocji EUH-E

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna od 2 lat kształci przyszłych psychologów. Jako uczelnia społecznie odpowiedzialna wychodzi naprzeciw społecznemu zapotrzebowaniu na pomoc psychologiczną, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie pandemii. W roku akademickim 2020-2021 rozpoczęła projekt pn. „AKADEMIA EMOCJI EUH-E”, którego celem jest
udzielanie bezpłatnej pomocy psychologicznej elbląskim licealistom i ich rodzicom w postaci tematycznych warsztatów z zakresu szeroko pojętej psychoprofilaktyki.

Nawiązana jesienią 2020 r. współpraca EUH-E z II Liceum Ogólnokształcącym oraz Liceum Plastycznym w Gronowie Górnym zaowocowała zrealizowaniem 21 warsztatów online, w których uczestniczyło łącznie 520 uczniów. Tematyka warsztatów obejmowała między innymi radzenie sobie z emocjami, zapobieganie depresji, radzenie sobie z lękiem, wzmacnianie samooceny, radzenie sobie ze stresem egzaminacyjnym.

W kończącym się roku szkolnym i akademickim, wykładowcy-psycholodzy z EUH-E oraz pedagodzy z Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu oraz Licem Plastycznego w Gronowie Górnym podsumowali pierwszy etap realizacji Akademii Emocji. W planie jest dalsze rozwijanie współpracy. Okres powrotu do szkół po długim okresie nauki zdalnej stawia przed wszystkimi
nowe wyzwania w tym te, z natury psychologicznej.

Materiał opracowany przez Panią dr Annę Skuzińską - Kierownik kierunku psychologia

Bezpłatne warsztaty "Terapia poznawczo-behawioralna - podstawowe zagadnienia"

Elbląska Uczelnia Humanistyczno - Ekonomiczna oraz Wydział Administracji i Nauk Społecznych, w ramach WIOSENNYCH SPOTKAŃ Z PSYCHOLOGIĄ NA EUH-E, serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty "Terapia poznawczo-behawioralna - podstawowe zagadnienia", które odbędą się on-line w dniu 18.04.2021 r. o godz. 9.00.
Warsztaty zostaną poprowadzone przez certyfikowane psychoterapeutki i superwizorki terapii poznawczo-behawioralnej - Panią Agnieszkę Wroczyńską i Panią Hannę Malinowską-Wikaryjczyk.

Zajęcia adresowane są głównie do studentów psychologii ale także do wszystkich osób zainteresowanych poznaniem podstaw psychoterapii poznawczo-behawioralnej. W ramach zajęć uczestnicy dowiedzą się, jak zostać terapeutą poznawczo-behawioralnym. Jak wygląda specyfika pracy w tej modalności. W jaki sposób bada się skuteczność terapii i dlaczego ma to znaczenie. Zapoznają się z różnymi modelami pracy: terapia CBT, DBT, ACT, terapia schematów.

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa szkolenie odbędzie się zdalnie.
Osoby zainteresowane udziałem on-line w tym szkoleniu prosimy o wypełnienie i przesłanie - FORMULARZA REJESTRACYJNEGO Zapisy trwają do 11.04.2021r. Ilość miejsc ograniczona!

Na podany przez Państwa adres e-mailowy, zostanie wysłany po 11.04.2021 r. Link do spotkania na zoom.

Szczegółowy program - pobierz

Każdy uczestnik, po szkoleniu otrzyma zaświadczenie.

Facebook

Newsletter

Zaakceptuj Warunki korzystania oraz Polityka prywatności

Kontakt

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

82-300 Elbląg, ul. Lotnicza 2

© Copyright EUH-E 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.